Workshop na Macramé duhu – BRNO, 14. 6.

nahrávám mapu....

Datum / čas
14/06/2023
15:00 - 19:00

Místo konání
Pavučina snů | Síť českých tvůrců

Kategorie


A je to tady! Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, z čeho a jak si macramé duhu vytvořit, aby nebyla šišatá, příze nebyla zbytečně rozmotaná a prsty popíchané! 🥹

Unikátní příležitost vyrobit si Macramé duhu přímo s Kamčou 😍, která přijede z Krkonoš až do Brna (přes 400 km tam a zpět), aby si s vámi udělala krásné odpoledne!

➥ Vstupenky koupíte na webu tvorimduhu.cz

Přijďte si udělat hezkou chvilku mezi stejně naladěné kreativní duše, které ruční tvoření milují a vytvořte si Macramé Duhu pro sebe, pro vaše milované dětičky do jejich království a nebo svojí úžasné kamarádce jako dárek!

V ceně workshopu je Kreativní set Velké Macramé duhy včetně našich malých zlatých nůžek a 4hodinový workshop osobně s Kamčou, která vám ukáže svoje know-how, jak si macramé duhu vyrobit a moc ráda vám s čímkoli poradí a pomůže!

Na místě bude připravené i malé občerstvení včetně vody, kávy anebo bio čaje Sonnentor. Nezapomeňte s sebou vzít svoji dobrou kámošku a udělat si s ní boží zážitek (společné vzpomínky vám už nikdy nikdo nevezme), kde se moc nasmějete a ještě si domů odnesete Macramé Duhu, která vám tento den bude už navždy připomínat!

Barevnou kombinaci duhy si můžete zvolit buď už při objednání, kdy stačí napsat jméno naší barevné kombinace do poznámky v košíku anebo si ji můžete navrhnout až na místě!

Kamča přiveze nekonečno namotaných klubíček všech možných barviček macramé přízí Bobbiny, bavlněné lano, dřevěná písmenka a nebo třeba i korálky!

Probuzení kreativity a euforie zaručena 😍

Cena workshopu: 1150 Kč

Doba trvání workshopu – cca 4 hodiny

➥ Vstupenky koupíte na webu tvorimduhu.cz

Místo konání: Kreativní obchůdek a dílna Pavučina snů | Síť českých tvůrců, Václavská 221/9, Brno-střed

Čas konání: 15:00 (to aby se popřípadě tatínci nebo babičky stihli vrátit z práce)

Maximální kapacita je 10 osob! To proto, aby se vám Kamča mohla plně věnovat a všichni měli svoje místečko a cítili se v pohodlí.

Vhodné i pro tvořivé děti od 10 let (se šitím duhy jim když tak Kamča moc ráda pomůže).

UPOZORNĚNÍ: Minimální obsazení je 6 osob! Přeci jen je to opravdu daleko :). Pokud se kapacita nenaplní, tak vám budou peníze v celé částce vráceny do 1 týdne po termínu workshopu.

MOŽNOST NÁKUPU DO 12. 6. 2023 na stránkách www.tvorimduhu.cz!

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte Kamče napsat na email info@tvorimduhu.cz.

Moc se na všechny těšíme!