O Pavučině

Pavučina snů nebo také lapač snů napomáhá klidnému snění.

Základ tvoří kruh, který představuje vesmír. Spolu s pavučinkou a korálkem uprostřed vytváří jedinečnou mandalu, která chrání váš spánek.

Věříme, že věci, kterými se obklopujeme, na nás mají vliv. Rozhodně jinak působí sériová strojová výroba a jinak originální ruční práce. Každá naše Pavučina snů je jedinečná, doslova, vždy máme jen jeden kus. Věříme v důležitost správně zvolených barev a sílu minerálních kamenů. Rády používáme různorodé zajímavé kvalitní materiály. Často prolézáme blešáky, kde nalézáme poklady našich babiček, a dáváme jim druhý život.

Pro Brno a okolí pořádáme workshopy na výrobu lapače snů. Takto vyrobenému lapači předáváte svou energii a lásku. S námi máte na výběr z několika variant výpletů, 2 základních velikostí a spousty materiálů.

Možná, že pro vás není štěbetání workshopu to pravé, můžeme se tedy domluvit na individuální lekci v klidu domova a s větším výběrem materiálu.

Pokud to máte do Brna daleko (viz události), můžete si Pavučinu snů nechat vyrobit. Ať už pro vás nebo jako dárek.  Rádi plníme sny a vyhrajeme si s každičkým detailem. Umíme lapače snů v klasickém indiánském stylu, barevné energické, dětské, různých tvarů i dekorační pro harmonizaci prostoru. Sestavením lapače vás provede naše desatero.

Krásné sny přeje
Pavučina snů

 

Děláme radost ❤

[wprevpro_usetemplate tid=”1″]