O Pavučině

Pavučina snů nebo také lapač snů napomáhá klidnému snění.

Základ tvoří kruh, který představuje vesmír. Spolu s pavučinkou a korálkem uprostřed vytváří jedinečnou mandalu, která chrání váš spánek.

Věříme, že věci, kterými se obklopujeme, na nás mají vliv. Rozhodně jinak působí sériová strojová výroba a jinak originální ruční práce. Každá naše Pavučina snů je jedinečná, doslova, vždy máme jen jeden kus. Věříme v důležitost správně zvolených barev a sílu minerálních kamenů. Rády používáme různorodé zajímavé kvalitní materiály. Často prolézáme blešáky, kde nalézáme poklady našich babiček, a dáváme jim druhý život.

Pro Brno a okolí pořádáme workshopy na výrobu lapače snů. Takto vyrobenému lapači předáváte svou energii a lásku. S námi máte na výběr z několika variant výpletů, 2 základních velikostí a spousty materiálů.

Možná, že pro vás není štěbetání workshopu to pravé, můžeme se tedy domluvit na individuální lekci v klidu domova a s větším výběrem materiálu.

Pokud to máte do Brna daleko (viz události), můžete si Pavučinu snů nechat vyrobit. Ať už pro vás nebo jako dárek.  Rádi plníme sny a vyhrajeme si s každičkým detailem. Umíme lapače snů v klasickém indiánském stylu, barevné energické, dětské, různých tvarů i dekorační pro harmonizaci prostoru. Sestavením lapače vás provede naše desatero.

Krásné sny přeje
Pavučina snů

 

Děláme radost ❤

 • positive review  U Pavuciny snu jsem si objednala nadherne vecicky.Vse krasne a kvalitni.Poradila mi co a jak.Kdy nabijet,jak cistit na co ktery kaminek pomaha.A jeji ocel kterou pouziva na nausnice mi jako silnemu alergikovi nedela zadny problem.A to je skvela zprava.Pridala i nadherne darecky.Moc vam ji doporucuji❤ Uzasny pristup?Dekuji moc ?

  Jára Jaroslava Hoňková Avatar Jára Jaroslava Hoňková
  30. 3. 2021
 • positive review  od ,,Pavučinky,, mám doma už několik náramků a stále se k ní vracím pro další..? jsou dělané s láskou, vždy dorazí v nádherné krabičce a s povídáníčkem, jak se o ně starat. ? úžasná , vstřícná a příjemná komunikace ?? moc děkuji !

  Tereza Budveselová Avatar Tereza Budveselová
  27. 3. 2021
 • positive review  Moc dekuji za krasne retizky se srdicky z ametystu. Mam z nich velkou radost, nosim kazdy den ❤ A take moc dekuji za darecek v podobe měsíčku z ametystu. Moc doporucuji ?

  Marcela Hazuková Avatar Marcela Hazuková
  26. 2. 2021
 • positive review  Takhle to vypadá, když člověk děla to, co ho baví a co má rád ? Enny je na svém místě. Mám od ní doma několik náramků, některé jsem si objednala tady přes fb, některé vyrobila u Enny na workshopu a už mám i jeden vytvořený přesně na míru mým potřebám a požadavkům ❤️ S Enny je skvělá domluva, co slíbí, to taky splní, kamínkům rozumí, vyzná se v nich a má je ráda, a to je na náramcích znát. Jsou prostě úžasné. ? Díky za Tvoji práci Enny ❤️

  Kateřina Magulová Avatar Kateřina Magulová
  17. 2. 2021
 • positive review  Moc děkuji za rychlý a bezproblémový obchod. Určitě doporučiji. Setkáte se s maximální vstřícností, perfektně zabaleným zbožím a ještě s malou pozorností pro radost za nákup. ???. Děkuji. Za mě ✴️✴️✴️✴️✴️

  Zuzana Stronerová Avatar Zuzana Stronerová
  5. 2. 2021
 • positive review  Úžasný obchůdek, svíčky naprosto boží ?. Mám už 3 a nemůžu se nabažit. Chystám se vyzkoušet i další věci. Určitě vyzkoušejte, uděláte radost sobě i Pavučině snů ??.

  Adriana Hudcová Avatar Adriana Hudcová
  22. 1. 2021
 • positive review  První náramek jsem dostala od švagrové k svátku na Štědrý den,dnes dorazil druhý, musím říct,že krása střídá nádheru. Náramky jsou překrásné,je v nich vidět kus srdíčka autorky a opravdu jde z nich energie. Jednání Enny je naprosto úžasné,velmi vstřícné a nadmíru ochotné. Jsem naprosto spokojená,tento obchůdek velmi vřele doporučuji a já sama se opět ráda vrátím❤️??

  Eva Kubátová Avatar Eva Kubátová
  12. 1. 2021
 • positive review  Úžasný obchůdek, milé a rychlé jednání ? Sójové svíčky jsou nej, opravdu doporučuji vyzkoušet ?☺️

  Bára Vacková Avatar Bára Vacková
  30. 12. 2020
 • positive review  Jsem nadšená, vše bylo super, komunikace,zaslání, ale hlavně obsah balíčku!!!! Jsem okouzlena a je vidět, že je vše děláno s láskou a záměrem. Můžu jen doporučit.

  Jana Žočková Avatar Jana Žočková
  16. 12. 2020
 • positive review  Úžasná komunikace, vřelost a profesionalita. Paní mi vše po telefonu vysvětlila, pak fotila průběžně a ladily jsme výsledek. Objednávala jsem lapač snů pro rodinu a výsledek je víc než dokonalý. Přišel nádherně zabalený s krásným povídáním a přáním.

  Zuzana Ševčíková Avatar Zuzana Ševčíková
  16. 12. 2020